Získať Amig@ kartu je jednoduché!

O Amig@ kartu môžete požiadať v niektorej z našich kamenných predajní. Kartu ihneď obdržíte a môžete ju okamžite použiť pri nákupe.
 
Máte už Amig@ kartu, ktorá nie je priradená k vášmu účtu na dsgl.sk a radi by ste využívali jej výhody pri nákupoch online? Kontaktujte prosím našu podporu na info@dsgl.sk. Kartu vám k účtu priradíme a o jej priradení k vášmu účtu vás budeme informovať.

Získali ste Amig@ kartu v niektorej z predajní v SR a zatiaľ nemáte konto online na
dsgl.sk? Kliknite na voľbu Prihlásiť v pravom hornom rohu a ďalej Zabudnuté heslo. V ďalšom kroku použite e-mailovú adresu zhodnú s registráciou vašej Amig@ karty, účet vám založíme podľa registrácie Amig@ karty a následne dostanete e-mailom inštrukcie pre dokončenie registrácie. Amig@ karta bude k tomuto účtu automaticky priradená.
 
Po úspešnom priradení karty k vášmu online účtu na dsgl.sk sa treba pre jej využitie a správne načítanie Amig@ bodov pred každým nákupom k tomuto účtu prihlásiť. Po prihlásení sa vám automaticky zobrazia ceny pre členov Amig@ klubu a na všetky vaše nákupy budete mať dopravu zadarmo. Žiadne ďalšie kroky už nie sú pre uplatnenie karty pri nákupe online potrebné. Výhody spojené s Amig@ kartou nie je možné aplikovať na rýchle nákupy bez prihlásenia.
 
Pri nákupe v kamennej predajni je potrebné, pre uplatnenie výhod a získanie bodov, Amig@ kartu predložiť pred zaplatením, prípadne nadiktovať obsluhe jej číslo.