KARTA AMIG@


Amigo karta je plná skvelých výhod a má pripravených veľa prekvapení!
Medzi radosti, ktoré karta prináša, patria skvelé zľavy, špeciálne ponuky, narodeninové zľavy a krásne darčeky.

Ako to funguje?
Požiadajte o svoju kartu Amig@ ešte dnes. Pri akomkoľvek Vašom nákupe v kamennej predajni Desigual, outlete alebo v eshope www.dsgl.sk svoju kartu predložte a užívajte si všetky výhody, ktoré vám prináša.

Noste svoju kartu stále so sebou. Pokiaľ nakúpite nezlacnený tovar za viac ako 100 Eur, získavate na tento tovar automaticky zľavu 10%.

Vaše narodeniny oslavujeme s Vami! Pokiaľ si v týždni, keď máte narodeniny, kúpite svoj vysnívaný Desigual kúsok, získavate automaticky zľavu 25%, a to bez nutnosti minimálnej výšky nákupu. Narodeninová zľava platí len na nezľavnený tovar (nemožno ju uplatniť na outletový tovar ani kombinovať s ďalšími zľavami.) Zľava je aplikovateľná v danom období na neobmedzený počet nákupov.

Vážime si vašu vernosť. Pokiaľ v jednom kalendárnom roku nakúpite za viac ako 400Eur, dostanete od nás úžasný darček. Nezabudnite teda pri každom Vašom nákupe predložiť kartu Amig@ a zbierať tak body za celý kalendárny rok.

Chcete si Váš nový obľúbený kúsok značky Desigual vybrať v pohodlí domova? Karta Amig@ Vám zabezpečiť doručenie balíčka plného radosti zadarmo.